czwartek, 11 kwietnia 2013

Wielkie bum! małego Kima

Przywódca Korei Północnej, Pierwszy Przewodniczący Narodowej Komisji Obrony oraz marszałek Kim Dzong Un - człowiek o niewiadomej dacie urodzenia - postanowił wystraszyć cały świat wojennymi pogróżkami. Podczas gdy miejscowi eksperci od Photoshopa pracują nad budowaniem potęgi swojego kraju, biedne północnokoreańskie dzieci, za miskę ryżu, muszą śpiewać patriotyczne pieśni o... satelitach.
Kiedy cały świat czeka na wybuch III wojny światowej zdaje się, że Słoneczko koreańskiego narodu ma lepsze zajęcie od wystrzeliwania pocisków. Kima najwyraźniej zafascynowała potęga kapitalizmu dlatego postanowił otworzyć sklep. Ci, którzy myślą, że można w nim dostać same militaria są w głębokim błędzie, gdyż naczelny Koreańczyk próbuje dorobić się fortuny na ciuszkach. Osobiście polecam propagandowy podkoszulek z nadrukowaną silną koreańską pięścią, miażdżącą amerykańską flagę połączoną z czymś na kształt rakiety. Jego cena to jedyne 22,49... $. Idealny na zbliżające się lato, gdy potrzebujemy większej swobody ruchów oraz mniej krępującego materiału. W dodatku biel odbija światło! Do tego jakże wymyślnego outfit'u proponuję założyć białe chodaki koniecznie w parze z białymi skarpetkami oraz krótkimi spodenkami. Z nadrukowanym na tyłku Wujem Samem. 

źródło: http://www.cafepress.com/kfashop.788830960


Z przykrością należy stwierdzić, że kimowe zapowiedzi globalnego konfliktu to typowe polityczne obiecanki. W Polsce Donald Marzyciel próbuje zdobyć wyborców przyrzekając wprowadzenie ustawy o związkach partnerskich czy finansowaniu in-vitro, tymczasem w KRLD ludzie najwyraźniej kwiczą z radości na myśl o wojnie. 

    


W całej tej szopce jak zwykle zadziwia reakcja Stanów Zjednoczonych. Barack Obama najwyraźniej poważnie potraktował północnokoreański kabaret i wysłał do Seulu swoje najdroższe bombowce oraz myśliwce. Koszty tego "wyścigu zbrojeń" są gigantyczne. Według portalu tvn24.pl godzina lotu amerykańskich cudów techniki kosztuje 135 000 dolarów. W tym samym czasie Photoshop (pewnie pobrany z torrenta) odwala całą czarną robotę w reżimie Kima.Ameryko, opanuj się!

1 komentarz:

jactom pisze...

ale czemuś się Ameryki przyczepił to nie rozumiem. http://www.youtube.com/watch?v=DWfo4aHSPII