sobota, 15 września 2012

Pruszków bezkarny, Antykomor na cenzurowanym. Putin bije brawo Komorowskiemu.

Żyjemy w absurdalnym kraju. Oszuści bezkarnie zakładają kolejne firmy i naciągają nas pod cichym przyzwoleniem  skarbówek, urzędów oraz sądów. Prokurator wyznaczony do zajmowania się sprawą Marcina P.  sam musi bronić się przed podejrzeniem korupcji. Główny wykonawca stadionu narodowego upada, kolejne firmy nie potrafią poradzić sobie z budową sieci autostrad na czas. Tymczasem w Morlinach wójt walczy  z gigantyczną kupą śmieci, która zatruwa życie mieszkańcom (tvn24: Tysiące ton śmieci pod oknami. A w domu karaluchy i szczury) - zwołał kryzysowe zebranie Rady Miejskiej dopiero gdy sprawą zainteresowały się media. Równie bulwersujące i typowe dla kraju, w którym jest nam dane żyć są ostatnie wyroki sądów. Pruszków został częściowo uniewinniony mniej więcej w tym samym czasie, gdy twórca portalu antykomor.pl otrzymał karę roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności polegającą na obowiązku wykonywania 40 godzin prac społecznych miesięcznie. Jak widać, wracamy do PRL-u. Władzy nie można obrazić, nawet kulturalnie. Wpływowi mafiosi załatwiają sobie uniewinnienia, tymczasem maluczki człowiek pokazowo zostaje ukarany. Gdzie tu jest sprawiedliwość? Chyba czas najwyższy przejrzeć swojego bloga i zastanowić się, które posty należałoby usunąć ze względu na szkodliwą aparatowi państwa treść...

Zastanawiam się dlaczego nasz wymiar sprawiedliwości pozwala jeszcze na istnienie Gazety Polskiej czy prawicowych portali internetowych. Przecież dziennikarze tych rzekomo obiektywnych mediów na każdym kroku obsmarowują Komorowskiego oraz Tuska, podważając autorytet ich rządów. Zresztą o wiele gorsi bo bezpardonowo uderzający w Kościół Katolicki są twórcy raczej niszowej gazety - Faktów i Mitów. Czas najwyższy zrobić z tym porządek! Wsadzić wszystkich prawdziwych Polaków i lewaków do jednej celi. Zakazać im wypowiadania się na jakikolwiek temat. Założyć teczki, podsłuchy i rozpocząć powszechną inwigilację. Oczyśćmy kraj z wszelkiego brudu. Zróbmy z  Polski drugą Rosję! Niech prezydent Bronisław rządzi sprawiedliwie przez lata a swoim autorytetem (i służbami) przyćmi wielkich tego świata...

Obecnej ekipie rządzącej bardzo zależy na poklasku Europy Zachodniej. Liżemy tyłek Andżeli lecz także podziwiamy wspaniałą Francję. Kraj, w którym za czasów Sarko można było dostać w sklepach gadżety kpiące z prezydenta. Podejrzewam, że partia nieprzyjaznych Hollande'owi zabawek już zjeżdża z taśm chińskich fabryk. Nie słyszałem nic o tym aby osoby odpowiedzialne za ich produkcję trafiły do sądu. Chyba, że to ten rumuński motłoch, który został wypędzony za granicę kraju. Cóż, Komorowskiemu najwyraźniej zabrakło dystansu do siebie. Tym bardziej, że antykomor.pl nie służył budowaniu społecznego buntu. Sam dowiedziałem się o tej stronie dopiero gdy wybuchła afera z nią związana. Jestem wręcz pewny, że większość z was miała tak samo. To trochę taki nasz polski efekt  Streisand ;).

Ostatnie decyzje Prokuratury oraz Sądu można zaliczyć do gigantycznych porażek. Uniewinnianie Pruszkowa przy jednoczesnym skazywaniu człowieka, który śmiał publicznie naruszyć majestat głowy państwa nie służą dobrze opinii i zaufaniu społecznemu do tych instytucji.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! - OFICJALNE OŚWIADCZENIE TWÓRCY ANTYKOMOR.PL DOTYCZĄCE WYROKU


 

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

To co się ostatnio dzieje u nas w kraju to istna parodia. Brak słów...

Stefan pisze...

Masz rację, anonimowy, źle się dzieje. Ci co wiedzą jak rządzić nie rządzą, bo zatrudnili się jako taksówkarze lub szatniarze.