piątek, 13 lipca 2012

Alfabet "prawdziwego Polaka"

Robert Mazurek w swoim "Alfabecie lemingów" opublikowanym w prawicowym tygodniku Uważam Rze przedstawia mieszkańców dużych miast jako bezrefleksyjnych wyborców Platformy, dla których najważniejszy jest nowy, biały Auris otrzymany od  korporacji. Może warto stworzyć Alfabet Prawdziwego Polaka? Oto moje propozycje na jedne z pierwszych haseł. 


okładka Uważam Rze


Radio Maryja - jedyna polska rozgłośnia radiowa, która nie została przejęta przez Ruskich. Ciągłe modlitwy na antenie wzmagają bojowego ducha walki o dobro naszej katolickiej Ojczyzny. 


Krzyż - środek służący do samoobrony oraz manifestowania swoich poglądów. Najlepsze są te z sosen z lasu smoleńskiego, gdyż posiadają dodatkową moc, otrzymaną przez śp. Lecha Kaczyńskiego. Dzięki niej nawet cherlawy staruszek potrafi przygrzmocić lemingowi. TVN - dzieło szatana zarządzane przez pederastów. Matecznik wszelkich zboczeńców. Miejsce, w którym wszystkie stoły są upierdolone nieczystą mocą, a prowadzący programów zaraz po emisji udają się na zbiorowe orgie. Jedyna nieobiektywna i pełna zakłamania polska telewizja. 


Newsweek - kolejne diabelskie medium. Szyby w kioskach, które mają ten tygodnik na ekspozycji należy w konspiracji demolować sosnowymi krzyżami. W ostateczności zrobić sprzedawcy czarną reklamę przed całym kościołem, po mszy. 
Nokia (koniecznie stary model) -  telefon, który jest uwolniony od wszelkiego podsłuchu. Tylko dzięki niej można bez spotkania się w podziemiu (Kościele), spokojnie umówić się na wspólny różaniec lub pielgrzymkę do Częstochowy. Jej niska wartość pozwala także na brak stresu o jej zniszczenie podczas walk narodowo-wyzwoleńczych pod dworem cara Komorowskiego. 
Flaga Polski - w razie nagłej potrzeby można owinąć się nią lub wymachiwać razem z krzyżem. Wersja dla bardziej oddanych Ojczyźnie, honorowych Prawdziwych Polaków - Flaga Polski, benzyna, zapałki - zginąć w imię wyższych, chrześcijańskich wartości oraz wolności naszej zniewolonej Ojczyzny - marzenie każdego Polaka.
 

6 komentarzy:

obywatel zniesmaczony pisze...

TVN i krzyż najlepsze - czekam na więcej.

Anonimowy pisze...

Spośród wszelakich pomysłów proponuję dać pierwszeństwo tym na czasie. Np;
-Rydzyk-przepoczwarzenie się redemptorysty w Chrystusa, a syna Maryi w odźwiernego kościoła,
-J. Kaczyński-współczesny Mesjasz (masiah wg. M. Smitha oznaczał namaszczonego ale też rozbójnika i maga),
-Pedofilia kleru-jako ewangelizacja dzieciątek ,,Jezus'' w praktyce
itd, itp.
Kościół katolicki ze swoją ideologią jest kopalnią dla tego rodzaju pomysłów. Problemem będzie stopień odwagi, na jaką pozwolą sobie kawalarze. I na ile pozwoli prawo z osławionym kagańcowym artykułem o obrazie uczuć religijnych.
Vespa

Anonimowy pisze...

Flaga Polski - symbol dumy narodowej instalowany na samochodach z okazji imprez sportowych typu koko - spoko, po uprzedniej kwarantannie w psiej kupie. Qpa Powiatowy

navrotzky pisze...

D. Tusk - obiecany przez Biblię Antychryst, chce zniszczyć Najświętszą PiS za pomocą swego diabelskie planu, akcji "Smoleńska Brzoza", co już mu się prawie udało, śmierć jednie przezwbicie brzozowego kołka w zakłamany jęzor

punkt-widzenia24 pisze...

Dziękuję za wszystkie pomysły. Jeszcze trochę i rzeczywiście będziemy mogli stworzyć Biblię prawdziwego Polaka - pół żartem, pół serio :)

Dama Kier pisze...

Patriotyzm - cecha, którą posiadają tylko i wyłącznie wyborcy PiS, SP, PJN, NP i podobnych partii oraz zatwardziali katolicy. Cała reszta to żydy, masony, ruskie i bolszewiki.