czwartek, 7 czerwca 2012

Kłamstwa Debbie Schlussel

Czytając wiadomości na portalu tvn24.pl trafiłem na ten artykuł - http://www.tvn24.pl/bialy-dom-nie-powinien-przepraszac-polakow-oni-zamordowali-miliony-zydow,256486,s.html
Znana amerykańska, konserwatywna dziennikarka próbuje przekonać swoich rodaków iż to Polacy są odpowiedzialni za Holocaust. TVN24 dodaje, że na swoim blogu zestawiła polskie godło ze swastyką - niestety nie mogę tego potwierdzić, gdyż strona dziwnym trafem przestała działać (http://www.debbieschlussel.com/)

Został jeszcze jej oficjalny profil na facebooku. Odwiedźcie go i napiszcie co myślicie o bredniach, które rozsiewa...


5 komentarzy:

Dama Kier pisze...

Cóż, Debbie to taki sam przypadek, jak nasi PiSowcy czy podobne persony. Lubi brudzić się kłamstwami, przekręcać fakty, wbijać szpilki, prowokować i nienawidzić jakiegoś narodu. Jest żydówką, jej przodkowie pochodzą z Polski, być może doznali krzywd od Polaków i mają uraz, który przekazali swojej wnuczce. Trudno powiedzieć, w każdym razie to co robi uważam za paskudny występek. Z drugiej strony, patrząc na nasz antysemityzm (bo nie da się ukryć, że Polacy nie przepadają za Żydami, oraz fakty, że w czasie II wojny światowej bywało, że Polacy pomagali w eksterminacji, można odnieść wrażenie, że jej wpis to dobra prowokacja, nie wiele mijająca się z prawdą. Może ta prowokatorka chciała tym sposobem zwrócić na ten właśnie antysemityzm uwagę. Wiem że jest dobrze zorientowana w faktach zza granicy, więc wątpię by naprawdę myślała tak, jak to sugeruje jej wpis.

Damian Pogrzeba pisze...

Myślę, że masz dużo racji w tym co napisałaś. W każdym razie jeśli jej zadaniem jest prowokowanie, to wychodzi jej to idealnie.

obywatel zniesmaczony pisze...

Dzięki tej pani Polacy w internecie zamiast przejmować filmiki na YT spamują dzień w dzień jej profile we wszystkich mediach społecznościowych. Jak dla mnie to już jakiś plus jej dennych wypowiedzi, a dodatkowo kobietka sama sobie strzela w kolano bo dzięki jej głupiemu uporowi codziennie setki osób wyrabiają sobie swoje zdanie na temat holokaustu i wbrew temu co chciała osiągnąć większość ludzi popiera nasz polski punkt widzenia.

Dama Kier pisze...

Obywatelu zniesmaczony, nie byłabym taka pewna, że setki osób wyrabiają sobie inne zdanie. To co robią nasi, też nie jest wcale godne pochwały, bo grzeczne i przemyślane wypowiedzi w języku angielskim giną wśród tysięcy bluzgów. To też nam nie pomaga.

obywatel zniesmaczony pisze...

Dama Kier, "grzeczne i przemyślane wypowiedzi w języku angielskim giną wśród tysięcy bluzgów." Masz rację nie pomaga to nam ale każdy choć odrobinę myślący człowiek po przeczytaniu takiego posta wklepie w google hasło holokaust i jeśli trochę poczyta, co tam poczyta, obejrzy obrazki to się czegoś o świecie i historii dowie. A o zdanie tych nie myślących to nie ma po co walczyć bo i tak przyjmą na wiarę wszystko co usłyszą w TV.